info@nbgas.cz +420 602 557 181
Úvodní strana » O nás » O společnosti

O společnosti

Společnost byla založena 10. února 2006 a hned od začátku si našla své pevné místu na trhu. Ve společnosti pracují specialisté s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti pojišťovnictví a investic.

Posláním makléřské společnosti National Brokers Group a.s. je správa financí klientů na co nejvyšší úrovni. Obchodní službu naší společnosti tvoří profesionální finanční poradci a manažeři s mnohaletými zkušenostmi v tomto oboru. Progresivně se zvyšující poptávka po integrovaných finančních službách, je pro nás jasným signálem, že se ubíráme správným směrem. Naším cílem je dostupnost kvalitních služeb pro všechny příjmové skupiny klientů na trhu finančnictví a pojišťovnictví v rámci celé ČR.

VY S NÁMI

Vývoj trhu v ČR sebou bohužel přináší i mnoho netušených úskalí pro občany i firmy z hlediska výdajů do sociální sféry jako jsou nejrůznější typy pojištění, stavebního spoření, penzijního spoření, hypoték, podílových fondů a bankovních produktů. Neustále se zvyšující počet individuálních nabídek řešení těchto potřeb jednotlivými pojišťovnami a finančními ústavy, staví mnohdy klienty do pozice pozorovatele ve značně nepřehledném prostředí, což určitě není v jejich zájmu. Nemusí tomu tak být! I v této situaci je možná volba optimálního řešení! National Brokers Group a.s. nabízí svým klientům správu financí na profesionální úrovni.

MY S VÁMI

Váš osobní finanční poradce naší společnosti v součinnosti s Vámi vyhodnotí řešení Vašich potřeb v konkurenčním prostředí jednotlivých finančních ústavů a pojišťoven a navrhne optimální řešení. Bude-li Vám návrh vyhovovat, zajistí i jeho realizaci. Samozřejmostí je i servis po celou dobu trvání smluv. Budete tedy pravidelně informováni o stavu Vašich financí, možnostech změn, úprav a doplňků, a to formou, která Vám bude vyhovovat. Tato průběžná revize uzavřených smluv, Vám zajistí konkrétní poskytovanou službu za aktuálně nejvýhodnějších podmínek na trhu. Tento způsob společného řízení financí značně snižuje výdaje našich klientů do této sféry.

Co tedy znamená pro klienta správa financí společností National Brokers Group a.s.?

  • průběžná revize stávajících smluv – optimalizace potřeb a výdajů
  • průběžný servis – aktuální informace pro rozhodování
  • minimální časová investice s maximálním efektem
  • možnosti progresivního vzdělávání v oblasti základů finančnictví a investic